Son güncelleme tarihi: 28 Şubat 2017

Bu beyan Ogrenciyegelir.com 'un gizlilik politikasını içerir. Ogrenciyegelir.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Ogrenciyegelir.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi Ogrenciyegelir.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Bu Gizlilik Sözleşmesi'nde ve Kullanıcı Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Hangi durumlarda kişisel verileriniz paylaşılır?
Görevler, Staj, Ev Arkadaşı ve Fırsatlar sayfalarımızdaki ürün ve hizmetlere ilişkin gönderilerde bir başvuru veya aksiyon gerçekleştirdiğinizde iletişim bilgileriniz bu ürün ve hizmetlerin sahiplerine iletilebilir.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Ogrenciyegelir.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için iletişim bölümünden yazabilirsiniz.
Üyelik iptal işlemi için profiliniz hesap ayarlarınız kısmından gerçekleştirebilirsiniz.