TRUE BEAUTY
True Beauty Dizi Tanıtımı
Adı: True Beauty
Bölüm sayısı: 16
Tür: Okul, Romantik, Komedi
Yayın Tarihi: 2020
Konusu: Dizi, kendini güzel göstermek için makyaj yapan Lim Ju-Kyung’un (Mun Ka-Young) hikâyesini konu almaktadır. Kalbinde bir yara olan Lee Su-Ho (Cha Eun-Woo) ile karşılaşır. Zamanla sır dostluğu aşka dönüşür.
Karakterler:
Lim Joo-Kyung: Moon Ga Young dizide Saebom Lisesi’nin bir öğrencisi olan Lim Joo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Komik bir kişiliğe sahiptir. Ancak, görünüşü yüzünden zorbalığa uğrr. Bu yüzden  yüzünü saklamak için makyaj yapmaktadır.
Lee Su-Ho: Cha Eun Woo dizide bir lise öğrencisi olan Lee Su-Ho karakterini canlandırmaktadır.  Görünüşü, iyi notları ve nedeniyle mükemmel biri gibi görünmektedir. Herkesten gördüğü  ilgiye rağmen, Lee Su-Ho herkese soğuktur .
Han Seo-Joon: Hwang In Yeop dizide Saebom Lisesi’nin bir öğrencisi olan Han Seo-Joon karakterini canlandırmaktadır.İyi bir görünüme sahiptir. Kaba ve soğuk biri gibi görünsede aslında kibar ve sıcak kalpli birisidir. Lee Su-Ho (Cha Eun Woo) ile aralarında Lim Joo-Kyung (Moon Ga Young) için soluksuz bir yarış başlar.
Kang Soo-Jin: Park Yoo-Na dizide Saebom Lisesi’nin bir öğrencisi olan Kang Soo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Saebom Lisesi’nin havalı,güzel ve asil kızıdır.