Saat anlamlarının size yol gösterebileceğini biliyor muydunuz?
eğer merak ediyorsanız hep gözünüzün önünde olanda anlam arayın, merakınız doğa tarafından giderilecektir:
Evet bugün size günde defalarca baktığımız sadece zamanı öğrenmek için kullandığımız saatin sayıları , anlamları ve kendi hayatınızla ilgili size verilen minik uyarıları veyahut mesajları anlatacağım.
öncelikle belirtmek isterim ki hayatımızda önemsemediğimiz bir çok detay aslında gidişat için uyarılar vermektedir bunları dikkate alarak vereceğiniz kararları yönlendirmeniz mümkündür. Peki nasıl mı ?  
Şöyle; Mesela çok çetrefilli, şimdi ki dil ile yeterince toxic bi ilişki yaşıyorsunuz ilişkinizin hangi yönde ilerleyeceğini sürekli düşünüyor bu konuyla ilgili takıntılı olarak karşı tarafla diyalog kuruyorsunuz diyelim. Gün içerisinde biri  size saati sorduğunda ya da siz baktığınızda çift veya ters sayıları(örn:16.16-15-51) görüyor dikkatinizi çekecek kadar denk gelme yaşıyorsanız bu kafanıza takıp düşündüğünüz konuyla ilgili size minik tavsiyeler veya uyarılarda bulunuyor olabilir. Çoğunluk olarak hepimiz fala meraklıyızdır kahve falı olarak bir diğer fal türünün de 'saat falı' olduğunu biliyor muydunuz? İşte şimdi öğrendiniz. Fala inanmıyoruz ama falsız da kalmıyoruz olay tam olarak bu aslında. Saatlerin anlamı : sevdiğimiz ,haber beklediğimiz , ne düşündüğünü ve ne hissettiğini merak ettiğimiz kişi hakkında yorumlarda bulunulur. Duruma göre farklılık gösteren bu yorumlar akrep ve yelkovanın gösterdiği saatlere göre yapılır. Şimdi size kısaca çift ve ters sayıların anlamını belirtmek isterim ;
Çift Sayıların Anlamı ; ters saatlere  göre daha olumlu ve umut verici yorumlar içerir.
Ters Sayıların Anlamı ;Baktığımız zaman ters saatlerin anlamı, çift saatlerin anlamına göre genel olarak daha olumsuz ve iç karartıcı yorumlar içerir.
Evet kısaca ters ve çift saat kelimelerinin ne anlama geldiğini öğrendikten sonra size en olumlu ve en olumsuz saatleri ve anlamlarını belirtmeliyim ki denk geldiğinizde anlamını biliniz ve o an ki içinde bulunduğunuz duruma göre yorumlayabiliniz.
01:01 - Seni Seviyor : Umutsuzca beklediğiniz bir flörtünüz varsa ve bu zaman dilimini yakaladıysanız iyi haber. Sevdiğiniz kişinin hayatında başkası yok ve sizi gerçekten seviyor.
05:05 – Senden Nefret Ediyor : Evet, nefret de bir duygudur. Ancak belli ki karşınızdakine bir şey yapmışsınız ve bu duyguya bürünmesine sebep olmuş. Hemen umutsuzluğa kapılmayın ve sakin adımlarla ilerleyerek karşınızdakine biraz zaman tanıyın.
12:12 – Seni Ailesine Anlatacak : İlişkinin ciddileşmeye başladığının mesajını almış oldunuz. Bu durum hem kadınlar hem de erkekler için oldukça heyecan verici bir durumdur.
14:14 – Evlenme Teklif Etmeyi Düşünüyor : Evlilik için hazır mısınız? Bu oldukça önemli olan adımı atmadan önce iyi düşünmek gerekiyor.
20:20 – Şu Anda Başkasıyla Yan Yana : Belki de umutlanmayı bırakmalı ve yolunuza devam etmelisiniz.
00:00 – Seni Şu Anda Rüyasında Görüyor : İnsanların gün içinde düşündüğü şeyleri rüyasında görüyor olduğu gerçeğine bakılırsa çok şanslısınız.
Şeklinde liste nerdeyse sonsuz şekilde uzuyor . içerisinde bulunduğunuz durum ile ilgili kendinize yol gösterilmesini ve tavsiye verilmesini istiyorsanız basit bir Google aramasıyla öğrenebilirsiniz.
Ucuz Seyahat Nasıl Yapılır?

byzygttt477
11 Mayıs 2021
Ölüme Fısıldayan Adam

iiremarslan
06 Kasım 2021