Ne İzlesem ? (5)
  Herkese merhaba bugün yine yepyeni tavsiyelerimle sizlerleyim. Bu yazı serimin bir sonrakine dizilerin yanında film tavsiyeleri de eklemeye karar verdim. Umarım yazılarımı sevmişsinizdir. Lafı fazla uzatmadan hemen sadede gelelim. Mısırlarda patlatıldıysa işte bugünün dizileri!!!
  Enfes bir dizi ile başlıyorum: Dark. Winden isimli kasaba da bir çocuğun kaybolmasıyla başlar hikaye. Ailesi ve kasaba polisi ne kadar arasa da çocuğu bulamazlar. Herkes çocuğun bir yerlerde öldüğünü düşünmeye başlar. Ama gerçekler oldukça farklıdır. Çocuğun kaybolduğu gece ormandaki bir mağaraya girdikten sonra bir daha haber alınamamıştır. Mağarada cesette yoktur. İşin diğer bir ilginç tarafı bu olay yılın aynı günü yine bu mağara yakınlarında gezinen bir çocuğun daha kaybolmasıyla tekrarlanır. Bu mağaranın gizemini çözmeye çalışırken bir taraftan zamanda çeşitli yolculuklara çıkacağınız, geçmiş ve gelecek arasındaki gitgeller ile aşırı dikkat gerektiren enfes sürükleyici bir dizi. Netflix'te 2 sezonunu bulabilirsin!!
  Bu sefer Netflix dışı bir öneriyle geliyorum: Dexter. Dexter Polis departmanında kan analisti olarak çalışan bir görevlidir. İş ve evarasında normal bir yaşantıya sahip gibi görünen Dexter'ın hayatındaki herkesten gizlemesi gereken bir yönü vardır. Kendisi bir seri katildir. İçinde bir türlü durduramadığı öldürme arzusu vardır. Gündüzleri sıradan bir çalışan geceleri ise oldukça profesyonel seri katil olan Dexter kendini gizlemeyi ne kadar sürdürebilecek? Yakalanacak mı? Ve bu öldürme arzusu neyden kaynaklanıyor? ve Dexter öldürmek için kimleri seçiyor?Bütün bu soruların cevaplarını keyifle izleyeceğiniz muhtesem bir Amerikan drama dizisidir. 8 sezondan oluşan bu diziyi henüz izlemediysen büyük tavsiye!!!
  Vee son dizimiz bilim-kurgu severler için geliyor: Sense8. Bu dizi 8 farklı ülkede yaşayan 8 farklı kişinin birbirleriyle olan bağlantısını keşfetmesiyle başlar. Bu 8 kişi tek bir ruh gibi birbirlerini hissetmeye; yeteneklerini, zihinlerini, tüm bilgilerini paylaşmaya başlamasıyla ilginç bir hal alır. Ancak bu özelliklerini kesfedip algılamaya çalışırken kendilerini yok etmek isteyen insanlar olduğunu da öğrenirler. Sürükleyici bir bilim-kurgu... Bence kaçırma!! Netflix'te 2 sezonunu bulabilirsin🙂
Ne İzlesem? (3)

dlnyalcn
21 Mayıs 2020
Ne İzlesem?

dlnyalcn
18 Mayıs 2020
Biraz Da Film!

dlnyalcn
27 Mayıs 2020