Kendi Rüzgarının Yönünü Değiştir
Bir gün annemle konuşurken bir soru sormuştum. Alacağım cevabın yüzümde acı bir tebessüm oluşturacağını nereden bilebilirdim ki?
Anneme;"Hayat neden istediğim gibi gitmiyor; bu hayatta neye olmaz dediysem, neyi asla yapmam dediysem başıma geldi. Hiç hayal etmediğim, ihtimalini bile düşünmediğim bazen ise düşünmek bile istemediğim şeyler önüme çıkıyor" 
Cevabı ise;" Büyüyorsun çünkü annecim." oldu. Büyümek böyle bir şey mi gerçekten?
Sürekli plan yapıyorum, o olmazsa,şu olur, o da olmazsa bu olur... Ama sonra kafamı çevirip; durduğum yere bir bakıyorum, hala istediğim yerde, istediğim zamanda değilim. Kendimin en mükemmel hali değilim.
Hayat hepimizi çok başka yerlere savuruyor. Ağaçtan savrulan bir yaprak misaliyiz hepimiz. Olgunlaştığımızda savruluyoruz rüzgarın etkisiyle. Hiçbirimiz düşeceğimiz yeri tahmin edemiyoruz, bambaşka yerlere savruluyoruz. 
 Elimizden bir şey gelebilmeli diye düşünüyorum. Böyle sadece savrulurken izlemekle olmaz. Herkes en azından kendi rüzgarının estiği yönü değiştirebilmeli ki düşlediğimiz yerde, olmak istediğimiz kişiye bir adım daha yaklaşabilelim.
                                                                                                                                                                                             -solstice_lol
Blue Birthday Dizi Analizi

solsticelol
05 Eylül 2021
Move To Heaven Dizi Yorumu

solsticelol
04 Haziran 2021
Ukraynaya Gideceklerin Bilmesi Gerekenler

solsticelol
02 Haziran 2021