isilsipcik

Mp.
(Yapılan Görev Yok)

İstanbul Üniversitesi'nde çift ana dal programı ile Gazetecilik ve yanında Siyaset Bilimi Uluslararası İlişkiler okuyorum. Okul gazetesinde 3 sene muhabirlik ve foto muhabirliği yaptım. İki sene gazetenin editöryel işlerini üstlendim. Dergi, afiş, fotoğraf düzenlemesi ve tasarlaması yapabiliyorum.

Burayı yalnızca kurumsal hesap görebilir
Teklifler ve yorumlar
İletişim bilgileri -
Oturumlar

Bu kullanıcımızın telefon ve mail adresi gibi iletişim bilgilerini görüntülemek var olan bir adet coininizi düşürecektir.

Coinleriniz :

Kişisel Bloğu - Yazmış Olduğu Yazılar

Herhangi bir yazı yazmamış

Yetenekleri - Takip Ettikleri

Afiş Tasarım Akademik Makale Araştırma Makalesi Basın Bülteni Basın Danışmanlığı Basın Fotoğrafçılığı Dersi Bilgisayar Oyunları Blog Yazımı Blogger Coğrafya Özel Ders Dergi Tasarımı Ders Planı Hazırlamak Fotoğraf Fotoğraf Çekimi Fotoğraf Düzenleme Fotoshop Gazete Tasarım Gitar Dersi Haber Haber Yazarı Halkla İlişkiler. İletişim İletişim Tarihi İngilizce Ders Makale Makale İnceleme Makale Özeti Makale Yazmak Müzik Müzisyenlik Online Özel Ders Oyun Özel Ders Sayfa Tasarım Siyasal İletişim Tarih Dersi Veririm Türkçe Ders Uluslararası İlişkiler Web Tasarım Yazarlık Zoom Üzerinden Ders

Eğitim Bilgileri

İstanbul Üniversitesi
Okuyor (2022)

Gazetecilik (Lisans)

İstanbul Üniversitesi
Okuyor (2023)

Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler - Türkçe (Lisans)