ezgigencer

Mp.
(Yapılan Görev Yok)

Merhabalar, adım Ezgi. Ortaokul ve lise eğitimimi FMV Işık okulları bünyesinde bitirdim bu nedenle C1 seviyesinde ingilizcem ve B2 seviyesinde fransızcam bulunmaktadır. 2015 ten beri aktif olarak çeviri ve düzeltmeler yapıyorum. Şu anda Marmara Üni. Hukuk bölümünde okuyorum. 1. sınıf öğrencisiyim.

Burayı yalnızca kurumsal hesap görebilir
Teklifler ve yorumlar
İletişim bilgileri -
Oturumlar

Bu kullanıcımızın telefon ve mail adresi gibi iletişim bilgilerini görüntülemek var olan bir adet coininizi düşürecektir.

Coinleriniz :

Kişisel Bloğu - Yazmış Olduğu Yazılar

Herhangi bir yazı yazmamış

Yetenekleri - Takip Ettikleri

A1 Fransızca A1 İngilizce A1-A2 İngilizce Akademik İngilizce Akıcı İngilizce Yazma,Konuşma Ana Dil Seviyesinde İngilizce Biliyorum. Daha Önceden Ders Verdim, Yüksek Lisans Ve Kitap Çevirisi Yaptım. B1 B2 İngilizce B1 Düzeyinde İngilizce Çeviri C1 İngilizce Fransızca Fransızca A1 Fransızca B2 Fransızca Çeviri Fransızca Türkçe Çeviri Fransizca Fransizca Ceviri İleri Düzey İngilizce İlkokul İngilizce İlkokul Türkçe İlköğretim İngilizce İngilizce İngilizce A1 İngilizce A2 İngilizce Akademik İngilizce Anı İngilizce B1 İngilizce B1-B2 İngilizce B2 İngilizce Bilen İngilizce C1 İngilizce C1 Seviyesine Kadar Çeviri İngilizce C1-C2 Sertifika İngilizce Ceviri İngilizce Cv İngilizce Cv Hazırlama İngilizce Çeviri İngilizce Çeviri B2 İngilizce Çevirisi İngilizce Ders İngilizce Dersi İngilizce Doküman Hazırlama İngilizce Essay İngilizce Grammer İngilizce Hikaye/ Deneme Yazmak , Çeviri Yapmak, Soru Çözmek İngilizce Konus İngilizce Konuşma İngilizce Makale İngilizce Online Ders İngilizce Orta Düzey İngilizce Ödev İngilizce Özel Ders İngilizce Seslendirme İngilizce Soru İngilizce Sunum İngilizce Türkçe Çeviri İngilizce Yazma Ve Konuşma Becerisine Sahip İngilizce(B1) İngilizce, Ödev, Satış Ve Pazarlama, Makale, Ders Ödevleri, Araştırma Makalesi, Akademik Makale, İngilizce Ödev İngilizceçeviri İngilizce'den Türkçeye Ve Türkçe'den İngilizceye Çeviri İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce Çeviri İyi Derecede İngilizce Anlayabilir Ve Yazabilirim İyi Derecede İngilizce Konuşabilir Ve Yazabilirim Konuşma İngilizcesi Lise İngilizce Online İlköğretim Türkçe Dersi Online İngilizce Dersi Online İngilizce Matematik Dersi Orta Düzey İngilizce Orta Düzeyde İngilizce Orta Seviye İngilizce Orta Seviye İngilizce Konuşabilirim Ortaokul İngilizce Ortaokul Türkçe Oyunlarla İngilizce Temel Düzey İngilizce Temel İngilizce Temel Seviyede Fransızca Türkçe Türkçe Çeviri Türkçe Cv Hazırlama Türkçe Ders Türkçe Dersi Türkçe Dil Bilgisi Türkçe Dilbilgisi Türkçe İle İlgili Her Şey Türkçe İngilizce Çeviri Türkçe Özel Ders Türkçe Soru Çözümü Türkçe Yazım Hataları Düzeltme Türkiye Türkçesi Yabancılara Türkçe Dersi Yks Türkçe

Eğitim Bilgileri

Marmara Üniversitesi
Okuyor (2024)

Hukuk (Lisans)