[]

Üniversite Marka Temsilcisi

Son Teslim Tarihi: 18 Şubat 2019 15:56
Şehir: İSTANBUL
Üniversite Marka Temsilcisi
Bilişim Eğitim Merkezi, uluslararası eğitim standardının gereklerini yerine getirerek hizmet vermek amacıyla 1999 yılında faaliyete başlamıştır. Sadece bilişim eğitimleri veren Bilişim Eğitim Merkezi, alanında uzman, yenilikçi ve kaliteli eğitmen kadrosuyla, kişi ve kurumlara tüm bilgisayarlı eğitimlerin verildiği Türkiye’nin gözde eğitim merkezidir. Sektörünün öncü ve yenilikçi kurumu olarak Microsoft, Cisco, Autodesk, Corel, Sta4-CAD gibi yazılım devlerinin "Yetkili Eğitim Merkezi” olarak hizmet vermektedir. BEM, İstanbul, Ankara ve Anadolu Şubelerinde konusunda uzman ve sektör deneyimli eğitmen kadrosuyla eğitimlerini sürdürmektedir.
Üniversite Marka Temsilciliği (ÜTEM) Üniversite Marka Temsilciliği yaparken, çalışma saatlerine bağlı kalmadan, öğrenciliğiniz süresince gerçek iş hayatını deneyimleyecek, kariyeriniz için eğitim desteği alırken, para da kazanacaksınız. ÜTEM, çeşitli etkinlikler içerisinde aktif sorumluluk alırken, farklı üniversitelerden Üniversite Marka Temsilcileri ile tanışıp network oluşturmanızı sağlayacak bir iş modelidir.

Aranan Nitelikler

İstanbul ve Ankara Üniversitelerinde halen öğrenci olan,
İnsan ilişkilerinde başarılı, organizasyon ve iletişim becerileri yüksek,
Bilişim teknolojilerine ilgili takım arkadaşları aranmaktadır.
Görev Tanımı: Eğitim talebi olan üniversite öğrencileri ile kurum şubeleri arasındaki sürekli bilgi akışını sağlamak ve süreci takip etmektir.
Şubelerimiz : Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Ankara

Bu Görevin Süresi Doldu

Yorumları görmek için giriş yapmalısın !