[]

Stajyer Öğrenci Arıyoruz

Son Teslim Tarihi: 15 Kasım 2018 23:00
Şehir: İSTANBUL
Bütçe: ~500 TL
Staj Stajyer
**** Ogrenciyegelir.com Sponsorlu ilandır ****

Merhaba, ben Yenitoptanci.com firmasından Kerim Atayolu.
Eticaret Stajyeri arayışımız vardır, bunun üzerine iletişime geçiyoruz. Şirketimizde yeni kurulacak iş geliştirme bölümüne hem staj yapmak isteyen hem de yeni mezun geliştirilmek üzere arkadaşlar yer alsın istiyoruz. B2B ve B2C eticaret siteleri olan şirketimizde e-ticaret sektörüne dair bütün operasyonları ( satın alma, panel yönetimleri, ürün fotoğraf çekimleri, ürün data yönetimi excel vs.vs.) bilgi sahibi olacaktır. Genel olarak iş tanımı, sisteme ürün data girişi, ürün içerik ve fotoğrafları ve video datası, firma dataları üzerine çalışma, pazaryerleri yönetimi (hepsiburada,n11,gittigidiyor, amazon vs.) kampanya yönetimi ve geliştirilmesi, duruma göre büyük firma ziyaretleri vs.vs. gibi çalışmalar yapılacak.
Aynı zamanda stajyerlere haftalık olarak çeşitli eğitimler verilecektir. Uzun süreli stajer olan arkadaşlar ileri seviyede e-ticaret uzmanı olabilirler. Çalışma zamanı günü saati gelen talebe göre belirlenecek.
Stajyer arkadaşlar için günlük "yemek ve yol ücreti" olacak ancak katma değer sağlayan, kendini geliştiren, sorumluluk alan ve süreklilik olan arkadaşlar için ekstra değerlendirme yapılabilir. Yenitoptanci.com; Tahtakale, İstoç ve Gaziosmanpaşa lokasyonların da 10 kişilik ekibi ile 2013 yılından bu yana, hepsiburada, evidea, evmanya, dekorazon, markafoni, trendyol, morhipo, sefamerve, modanisa, tozlu, amazon gibi firmalara 9 farklı kategoride 1100 kalem ürünün tedariği yapan aynı zamanda yenitoptanci.com ve fiyatuygun.com sitelerinden b2b-b2c satış ve bayilerine dropshipping (stoksuz satış) yapan bir firmadır.

Çalışma Adresi:
Mahmutbey Mahallesi İSTOÇ 3. ada 107 numara Bağcılar İstanbul.
İletişim:

kerim@yenitoptanci.com veya
0506 6294010 numarasında whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Sonrasında görüşmeye gelip gelmeyeceğiniz konusunda bize bilgi vermenizi rica ederiz,
iyi günler dileriz.

Bu Görev Yayında Değil

Yorumları görmek için giriş yapmalısın !