İngilizce Bilen Uzak Masaüstü Programıyla Online Çalışabilecek Arkadaş

Son Teslim Tarihi: 20 Kasım 2021 23:00
İngilizce Online
Online işler yapıyorum. Bazı işlerimi, yoğun olduğumda paslayabileceğim arkadaşlar arıyorum. İş tanımı harita sonuçlarının iyileştirilmesi en temelde. Farklı versiyonları olabiliyor, işi görünce daha net fikir sahibi olunabilir.

Ses dosyalarını yazıya çevirme, harita konumu bulma, resim tagleme gibi değişik görevler de olabiliyor bazen. Okuduğunu anlayabilen (ingilizce) insanların rahatlıkla yapabileceği işler oluyor çoğu. ingilizce yönergeyi okuyup benim de anlatımlarıma göre çalışacak arkadaşlar arıyorum.

Bazı arkadaşlar bunu problem etti diye ilanda belirteyim. Anydesk programıyla benim bilgisayarıma bağlanıp çalışacaksınız genelde. Ben sizinkine bağlanmayağacım ama yine de bu konularda fikriniz olmadığı için kaygılıysanız yazmazsınız.

İşlerde maalesef bir stabillik yok. bazen sadece birkaç saatlik işler gelirken bazen birkaç gün kesintisiz iş gelebilir. ya da bir ay çok yoğunken diğer ay oldukça boş olabilir. Ek gelir gibi düşünebilecek ve boş vakti fazla olan arkadaşlara uygun olabilir. İşlerin sürekli olmayabileceğini, birden aniden sonlanıp uzun süre gelmeyebileceğini tekrar hatırlatayım.

Ücret olarak da saat ücreti 15-30 tl arasında değişiyor. sizin hızınıza ve işe göre. Bazen çok daha cazip işler gelebiliyor ama ortalama olarak üstteki aralığı dikkate alabilirsiniz

Not: Daha önce verdiğim ilanı tekrar veriyorum. O ilanla birkaç arkadaşla anlaştık, çalıştık, çalışıyoruz. Yine ihtiyaç oldu.

Bu Görev Yayında Değil

Yorumları görmek için giriş yapmalısın !