İngilizce Bilen Online Çalışabilecek Arkadaş

Son Teslim Tarihi: 05 Ekim 2021 21:39
İnternet Online
Online işler yapıyorum. Bazı işlerimi, yoğun olduğumda paslayabileceğim arkadaşlar arıyorum. İş tanımı harita sonuçlarının iyileştirilmesi en temelde. Farklı versiyonları olabiliyor, işi görünce daha net fikir sahibi olunabilir.

Ses dosyalarını yazıya çevirme, harita konumu bulma, resim tagleme gibi değişik görevler de olabiliyor bazen. Okuduğunu anlayabilen (ingilizce) insanların rahatlıkla yapabileceği işler oluyor çoğu. ingilizce yönergeyi okuyup benim de anlatımlarıma göre çalışacak arkadaşlar arıyorum. İşlerde maalesef bir stabillik yok. bazen sadece birkaç saatlik işler gelirken bazen birkaç gün kesintisiz iş gelebilir. ya da bir ay çok yoğunken diğer ay oldukça boş olabilir. Ek gelir gibi düşünebilecek ve boş vakti fazla olan arkadaşlara uygun olabilir. İşlerin sürekli olmayabileceğini, birden aniden sonlanıp uzun süre gelmeyebileceğini tekrar hatırlatayım.

Not: Daha önce verdiğim ilanı tekrar veriyorum. O ilanla birkaç arkadaşla anlaştık, çalıştık, çalışıyoruz. Yine ihtiyaç oldu.

Bu Görev Yayında Değil