[]

Hafta Sonları Fuar Çalışması

Son Teslim Tarihi: 26 Kasım 2020 23:00
Bütçe: ~120 TL
Hostes Anket Manken Anketörlük Fuar, Etkinlik, Hostes Anketör Stant Hostesi Anketor Fuar,Etkinlik,Hostes
Arkadaşlar, yapacağınız iş hosteslik, anketörlük arası bir iş olduğundan başlığa net olarak hosteslik ya da anketörlük demedim. Ne bir firmanın fuar standında akşama kadar durarak mal gibi oturacaksınız ne de anketör gibi sokak sokak dolaşıp kişilerden bilgi toplayacaksınız. Yapacağınız iş daha sosyal, daha basit bir iş.
Fuarlarda katılımcı firmaları -hiç birini atlamadan- tek tek ziyaret edeceksiniz. Size verdiğimiz uluslararası fuarlar takvimini yurt dışı yetkilisi veya ihracat müdürüne ulaştıracaksınız veya ulaştırılmak üzere oradaki hostes arkadaşlara veya firma yetkilisine vereceksiniz. İhracat müdürü veya yurt dışı satış yetkilisi kim ise onun kartını isteyeceksiniz. Broşür bırakıp yetkili kişinin kartını alacak, fuardaki tüm katılımcıları bitireceksiniz. Akşama da aldığınız kartlardaki e-mailleri (sadece e-mailleri) doğru bir şekilde xls dosyasına aktarıp bize göndereceksiniz. Ödemenizi alacaksınız.

Bir fuarı tamamlamak için 1 gün yeterli midir? 3 hollük bir fuar 1 günde rahat rahat biter; sabah 10'da fuara girseniz, hızınıza bağlı olarak bazı fuarları öğlene kadar bazılarını akşama kadar bitirirsiniz. Ama bazı marka fuarlar 2 günde, 3 günde ancak biter, 3 günde tamamlanabilecek bir fuarı bir günde bitirtmeye çalışacak kadar zalim değiliz, o fuarlarda da 3 günlük çalışma yapacak ve 3 günlük ücret alacaksınız.

1 günlük çalışmanız için 120 tl bir ücret alacaksınız. Fuarların yoğunluğuna ve sizin programınıza bağlı olarak haftasonu yapabilirsiniz. Ayrıca bu iş sürekli bir iş olacaktır yani sadece 1 fuara çalışmayacaksınız ama ayda en azından 1 fuar çalışması yaparsınız. Bu tabi istanbul için gerçelidir; diğer illerdeki fuarlar daha az olacaktır.

Bu Görev Yayında Değil

Yorumları görmek için giriş yapmalısın !