[]

Flightmax Adındaki Girişimiz İçin Unity Bilen Ekip Arkadaşı Arıyoruz

Son Teslim Tarihi: 20 Mayıs 2019 11:48
Unity Unity3d
Açıklama : Flightmax paraşütçülerin daha uzun ve daha güvenli uçmalarını sağlayan bir uçuş bilgisayarı üreten girişimdir.
Şu an İstanbul BTM ' de Winglobal kuluçka merkezinde, global pazar için uygun görülen 20 tane projeden biriyiz ve 12 hafta sonra elemeyle bunlardan 5 tanesi Silikon Vadisine gönderilecek. Amacımız kaliteli bir ürün üretebilmek ve global anlamda satış yapabilmek.
Aynı şekilde Türkiye'nin en gelişmiş paraşütçülük bölgesi olan Fethiye'deki paraşüt okullarından olumlu dönüşler ve destekler almaktayız.
Çalışma ofisi olarak İTÜ Çekirdek veya BTM Winglobal' de çalışma hakkımız bulunmaktadır. Her iki ofiste de çalışma izminiz vardır.

İş Detayı : Elimizde MVP düzeyde çalışan donanım ve unity ile geliştirilmiş mobil uygulamamız mevcut. Bu uygulama içinde Mapbox ile hazırlanmış harita ekranında bazı konumların işaretlenmesi üzerine geliştirilmiştir. Akıllı telefona bluetooth ile bir cihaz bağlanmaktadır. Gelen verilere göre de ekranda bazı yazılar ve konum bazlı işaretlemeler yapılmaktadır.

İhtiyaç : Bu şekilde geliştirilmiş bir uygulamaya bazı yeni özellikler eklemek istiyoruz. Görsellerin geliştirilmesi, verilerin lokalde ve internete tutulması , grafik çizdirilmesi gibi yenilikler istiyoruz. İhtiyaç duyduğumuz kişide temel olarak Mapbox SDK 'sı olan yapılara ihtiyaçlar doğrultusunda eklemeler ve değişiklikler yapabilmesini ve sistemin internete bağlanabilmesini beklemekteyiz.

Bu konuda Unity bilen ekip arkadaşına ya da bilgi düzeyine göre ortağa ihtiyacımız var.
web sitemiz :
www.flightmax.io ( Alpha versiyon )
İlgilenenler herhangi bir teklif vererek benimle iletişime geçebilirler.

Bu Görevin Süresi Doldu

Yorumları görmek için giriş yapmalısın !