[]

Çizgi Roman Tadında Basit Karakter Animasyonu.

Son Teslim Tarihi: 09 Mart 2020 19:00
Şehir: İSTANBUL
Video ve Animasyon Adobe Illustrator Grafik Tasarım Dijital Çizim Adobe Photoshop Animasyon Karakter Tasarımı Animatör Basit Grafik Çizimleri Wacom Animasyon
Merhabalar, geçen yıl vizesinde geçip finalinde kaldığım proje için yardım arıyorum. Çizgi Roman gibi bir senaryo yazıp. Senaryoya hitaben olmalıdır. Gerekirse onu ben yazıp gönderirim önemli kısım çizimi yapmak. Öncelikle Adobe Illustrator kullanılarak karakter(basit de yapılabilir) yapılacak bu kısım pek zorlayacak kısım değil. İkinci kısım olan Adobe Photoshop kullanılarak karakter'in yürümesi ve zıplaması gerekmektedir. Şimdilik fiyat arayışı içindeyim. Kısa zamanda yapabilecek ve uyguna çözebilecek var ise bir arkadaşımı daha yönlendireceğim.

Not: Wacom Tablet üzerinden çizimi isteniyor. Vize için istenen karakter Mart 09 itibari ile Final için istenen Mayıs 04 tarihlerinde en geç teslim edilmesi gerekmektedir.

Çok profesyonel olmasına gerek yok dersi geçirmesi yeterlidir. Bu yüzden uçuk fiyatların olmaması muhtemeldir. Öğrenciyiz uyguna çözebilecek ve bu işte iyi olabilen bu işi severek yapan kişilerin dönüş yapmasını bekliyoruz. Yardımcı olmak isteyenler dönüş yapabilirse sevinirim. Şimdiden Teşekkürler..

Bu Görev Yayında Değil

Yorumları görmek için giriş yapmalısın !