İrem Atman
Yazarİrem Atman
2 dakika okuma süresi
Mar 5, 2021

TRUE BEAUTY


True Beauty Dizi Tanıtımı

Adı: True Beauty

Bölüm sayısı: 16

Tür: Okul, Romantik, Komedi

Yayın Tarihi: 2020

Konusu: Dizi, kendini güzel göstermek için makyaj yapan Lim Ju-Kyung’un (Mun Ka-Young) hikâyesini konu almaktadır. Kalbinde bir yara olan Lee Su-Ho (Cha Eun-Woo) ile karşılaşır. Zamanla sır dostluğu aşka dönüşür.

Karakterler:

Lim Joo-Kyung: Moon Ga Young dizide Saebom Lisesi’nin bir öğrencisi olan Lim Joo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Komik bir kişiliğe sahiptir. Ancak, görünüşü yüzünden zorbalığa uğrr. Bu yüzden  yüzünü saklamak için makyaj yapmaktadır.

Lee Su-Ho: Cha Eun Woo dizide bir lise öğrencisi olan Lee Su-Ho karakterini canlandırmaktadır.  Görünüşü, iyi notları ve nedeniyle mükemmel biri gibi görünmektedir. Herkesten gördüğü  ilgiye rağmen, Lee Su-Ho herkese soğuktur .

Han Seo-Joon: Hwang In Yeop dizide Saebom Lisesi’nin bir öğrencisi olan Han Seo-Joon karakterini canlandırmaktadır.İyi bir görünüme sahiptir. Kaba ve soğuk biri gibi görünsede aslında kibar ve sıcak kalpli birisidir. Lee Su-Ho (Cha Eun Woo) ile aralarında Lim Joo-Kyung (Moon Ga Young) için soluksuz bir yarış başlar.

Kang Soo-Jin: Park Yoo-Na dizide Saebom Lisesi’nin bir öğrencisi olan Kang Soo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Saebom Lisesi’nin havalı,güzel ve asil kızıdır.

https://youtu.be/8vP0bYQHNss

https://youtu.be/9NGf2I-kblE

https://youtu.be/G8aQ_oCMj1Q

devam için lütfen yardım parası yatırınız

Bunlar İlginizi Çekebilir