Dilan Yalcin
YazarDilan Yalcin
699 görüntülenme
2 dakika okuma süresi
May 23, 2020

  Ne İzlesem? (3)


     Uzun bir karantina döneminden geçiriyoruz. Herkesin izlenecekler listesi tükenmiş olmalı ve " Ne izlesem?" soruları kafalarda dönüp duruyordur. Bugün size yine 3 yeni dizi tavsiyesiyle geldim. Her yazım da 3 yeni dizi yayınlamaya karar verdim. Eğer başka diziler de görmek istersen diğer yazılarıma da bakmanı tavsiye ederim. Sözü fazla uzatmadan hemen dizilere geçiyorum!

    Yazımın ilk dizisi: Russian doll. Olay bir kadının 36. yaş günü partisinde başlıyor. Parti sırasında talihsizce ölen kadın tekrar kendisini partisinde buluyor. Ne olduğunu anlayamadan tekrar ölüyor ve tekrar partinin ortasına düşüyor. Tekrar tekrar ve tekrar... Dizinin konusu olayın gizemini çözmeye çalışan ve bu durumu düzeltmeye çalışan kadının hikayesi. Birinci bölümü açtıktan sonra son bölüme nasıl geldiğinizi anlamayacaksınız! Şuan da 1 sezon olarak Netflix'te !!

     Ve sıradaki: The Society. Şehri saran tuhaf bir kokuya çözüm bulmaya çalışırken yetkililer şehrin gençlerini bir süreliğine kampa yollama kararı alır. Yolculuk başlar fakat gece yarısı uyanan çocuklar kendilerini şehre geri dönmüş bulur. Tabi şehir aynı şehir her şey birebir aynı ve yerindedir ama tek bir insan yoktur. Aileleri ortadan kaybolmus ve şehirde kendilerinden başkası kalmamıştır. Dizi olayın gizemini çözmeye çalışırken bir taraftan da hayatta kalma çabası veren bu çocukların hikayesini konu alıyor. Bence kaçırma!

     Ve son öneriye geldik : Lucifer. Cehennemin bekçisi olan Lucifer Morningstar cehennemi bırakıp dünyaya gelmiştir. Burada deli dolu bir yaşam süren Lucifer bir cinayet sebebiyle tanıştığı dedektife aşık olur. Ancak onun şeytan olduğunu kimse bilmemektedir. Söylese de kimse inanmaz 🤷🏻‍♀️. Dizi şeytanın dünyada başından geçen bazen komik bazen duygusal olayları konu almaktadır. Gerçekten izlerken keyif alıcaksın. Şuan da Netflix'te 4 sezonu bulabilirsin!!( 5. sezonu heyecanla bekliyorum!!!)

  Bunlar İlginizi Çekebilir