Hasan Eyüp
YazarHasan Eyüp
1 dakika okuma süresi
Kas 3, 2020

Güçlü Bir kişisel marka nasıl oluşturulur ?


Açık bir hesabınız varsa, o zaman zaten halka açık bir insansınız! Ve sadece 4 adım bununla para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ne tür? Şimdi sana söyleyeceğim:

1️⃣ Konsept ve hedef kitle seçimi. Odaklanacağınız yönü seçin. Hangi konuda gerçekten iyisin? Çevrimdışı yaşamdaki tüm becerilerinizi gözden geçirin. Belki de zaten politika, ilişkiler veya çocuklar konusunda uzmansınız - bunun hakkında bir blog oluşturun ve bilginizi izleyicilerinizle paylaşın;

2️⃣ Rakip analizi: Şimdi kim popüler? Eşsiz formatları, ilginç temaları analiz edin ve moda trendine ayak uydurmaya çalışın (belki de kendinize ait bir şey bulabilirsiniz?).

3️⃣ Promosyon. Size yardımcı olmak için blog yazarlarından hedeflenen reklam ve reklamlar. Ve ağızdan ağza konuşmayı da unutmayın - çevrimdışı toplantılara gidin, tanışın. İnsanların senin hakkında konuşmasına izin ver.

4️⃣ Kendiniz olun. Blogunuzda başka birinin imajına uzun süre bağlı kalamazsınız çünkü bu sizin hayatınızı yansıtır. Gerçekmiş gibi davranmıyorsun, değil mi? Ayrıca seyirci herhangi bir yanlışlığa karşı çok hassastır.

Bu arada, tüm bu ipuçları ticari hesaplarda da işe yarıyor!

Basit başlayın ve bana hangi konuda uzman olduğunuzu söyleyin? Bunu hiçbir şeye yazmayın, eminim: kesinlikle bu dünyadaki herkes kesinlikle bir konuda yeteneklidir

Bunlar İlginizi Çekebilir