Hüseyin Furkan
YazarHüseyin Furkan
2 dakika okuma süresi
Eyl 11, 2018

Görevi Almak için Dikkat Edilmesi Gerekenler


Fotoğrafını yüklemelisin

Fotoğrafınızı yüklemediğiniz için ciddiye almayan işverenler olduğuna tanıklık ediyorum. O yüzden göreve seçilmeniz adına sizlere ricam profil fotoğrafınızı yüklemeniz olacaktır.

Yeteneklerini ve özgeçmişini doldurmalısın

Yeteneklerim sayfanızı doldurmanız önemlidir. Çünkü sizin için yüklenen ilanlardan haberdar olmanız için önemlidir. Görev ilanları yüklendiğinde belirlediğimiz kategorilerde bulunan kullanıcılarımıza mail atmaktayız. O sebeple en çok kullanılan kelimelere odaklanarak yeteneklerinizi doldurunuz. Yardım almak için kategorileri dolaşabilir ve kategoride bulunan yeteneklerime ekle butonunu kullanabilirsiniz.

Makul bir fiyat vermelisin

Bazı ilanlar verilen teklif için önemsizdir. Yani ilan sahibinin tercihine bırakılır. Bu yüzden abartılı rakamlar ile başvurmak yerine 10 tl gibi sonradan anlaştığınızda değiştirebileceğiniz bir teklif vermek yerinde olacaktır.

Seninle iletişime geçtiklerinde güven vermelisin

Unutmayın görev sahibi için çok kıymetli bir işi tanımadığı birine yaptırmak kolay olmayacaktır. Mümkün olduğunca kibar bir uslüp kullanıp yapabileceğinizi ve vaktinde teslim edebileceğinizi özellikle belirtin.

İletişim bilgilerinizin doğru olmasını söylememize gerek yoktur diye düşünüyorum. 

Ayrıca 3-4 teklif almış göreve 5. olarak teklif vermeniz seçilme şansınızı azaltacaktır. Teklif hakkınız sınırlıdır dikkatli kullanmalısınız. 

Bol Kazançlar Dilerim

Bunlar İlginizi Çekebilir