Hüseyin Furkan
YazarHüseyin Furkan
2 dakika okuma süresi
Eyl 10, 2018

En İyi Staj Bulma Yöntemi


Mülakatlarda biz sizi ararız diyorlarsa !

Eminiz dönmeyecekler ve zaten dönmelerini beklemiyor olacaksınız. Birçok işveren gerçekten stajyer aramıyor iş yerinin reklamını yapmak için reklamını veriyor. Daha çok marka bilinirliğini arttırmak için etrafta ilanlarını görüyorsunuz. Çünkü sizler ileride bu şirketler için potansiyel müşterileri olabilirsiniz. Asla böyle bir tongaya gelmenizi istemiyoruz

Sizden önce yüzlerce öğrenci başvurduysa !

Gerçekten 1 stajyer almak için ilan verip 300 kişinin başvurduğu bir şirketi mi tercih ediyorsunuz ? Diyelim ettiniz ve çağırılma olasılığınız oldukça düşük olan bu iş yerine mülakata çağırıldığınızda ise olduğunuz kişilikten daha fazla ödün vermeniz gerekiyor. Bu sistem üstünün altını ezmek üzere kurulu olan bir askeri sistemi andırıyor. Böyle kurulu sistemi el birliğiyle bozalım isterim. Denenmemiş bir yöntem olan bu sitenin yöntemini deneyin denettirin isterim.

Gerçekten sizi ihtiyaç hisseden bir yer arıyorsanız !

Peki ya nasıl olmalı bu staj bulma sistemi. Aslında bir liste olmalıydı ve o listede sizler yer alsaydınız. Şirketler ihtiyaç duyduğu öğrencileri arayıp kendi bünyesine katmak için çaba sarfetseydi. O zaman sizi başkasına kaptırmamak için neler vadederdi bir düşünün. Tam da bu şekilde öğrenciyi düşünen bir sistemle size ücretsiz bir şekilde staj yeri bulmanıza olanak sağlıyoruz. Ayrıca dipnot olsun, iş verenler için de size ulaşmak ücretsiz olacaktır.

Bu aşağıda ki 3 ana unsurdan ayrılmadan bunu başaracağız

- Şirketler sana gelmeli 

- Senin onlar için önemli olduğunu hissettirmeli

- İçi boş ama cilalı özgeçmişler arasında kaybolmamalısın

Bu yazıyı okuyup hak verdikten sonra doğruca staj sayfamıza gidip stajyer listemizde bulunmalısın bence...

Durma bence...

Bunlar İlginizi Çekebilir