NELERI BILMELIYIM?

Ogrenciyegelir nedir?

OgrenciyeGelir üniversite ögrencilerinin egitim-ögretim hayatlarini kolaylastirmak ve birtakim ihtiyaçlarini karsilayabilmek adina kurulmus bir platformdur. Bu platformda üniversite ögrencilerinin gündelik ve nitelikli isler ile para kazanmalarini istiyoruz.  

 

Niçin OgrenciyeGelir?

Çünkü platformun kurucusu bizler de ögrenciyiz;

Yapilan isler özenle yapilir. Yapildiktan sonra ögrenciyi degerlendirirsiniz.

Kullanimi Pratiktir: Telefon ve desktop’tan ilan açabilirsiniz, ilaniniza yorum geldikçe mail ile ve teklif geldikçe size sms ile haber veririz

Güvence saglariz: Seçtiginiz teklifin ücret ödemesini havuzda bekletiriz ve hizmetin süreci tamamlaninca karsi tarafa yatiririz.

Ekonomiktir: Ögrenciler isinizi çabucak yapmak ister ve size en uygun fiyati vermeye çalisirlar.

Ogrenciyegelir’i kullanip ilan yüklemek, teklif almak ve teklif vermek ücretsizdir!

Peki görev sistemi tam olarak nasil çalisir?

 1. Istediginiz hizmeti yazin
 • Yapilmasini istediginiz isi detaylandirarak yazin.
 • Ögrenciler görsün isaretlerseniz, sadece ögrenciler ilaninizi görebilecek ve teklif verebilecektir
 • Ilaninizi herkes görsün isaretlerseniz, ögrenciligini dogrulatmamis ögrenciler de ve mezun kullanicilarda ilaninizi inceleyebilecek ve teklif verebilecektir.
 • Eger varsa ilaniniz için resim ve dosyasini yükleyebilirsiniz (5mb üst sinir)
 • Yüklenen dosyalar için 5mb sinirini asiyorsaniz detayli açiklama kismina indirme linki yazabilirsiniz.
 • Isinizin teslim zamanini seçin. Teslim zamanindan önce yapilmaz ise ücretiniz iade edilir
 • Iletisim bilgilerinizi vermeyin !
 1. Ögrenci kullanicilar egitim bilgileri ve mezuniyet tarihleri dogrulanmis kullanicilardir. Ögrenciler verdiginiz ilanlara ücretsiz teklif verirler
 • Teklif geldikçe sizi sms ve mail yoluyla haberdar ederiz.
 • Teklif veren ögrencilerin egitim bilgilerini ve almis oldugu degerlendirme puanlarini sizinle paylasiriz
 • Bu sirada teklif verenlere ilan sayfanizdan yorum/mesaj yollayabilir, bilgi isteyebilir, soru sorabilirsiniz.
  Teklif seçilip, ücreti ödenmedigi sürece bu mesajlar OgrenciyeGelir tarafindan denetim altindadir. Bu süreçte iletisim bilgisi vermemeniz sürecin sagligi açisindan rica olunur.
 1. En begendiginiz teklifi seçin, rahat edin
 • Gelen teklifleri ister ücrete göre ister okul bilgisine göre kiyaslayin ve seçin
 • Ögrencilerimiz aldiklari tüm isleri layikiyla yerine getirmektedir.
 1. Isiniz gerçeklestikten sonra da bu isi degerlendirin/onaylayin.
 • Isinizi onayladiktan sonra teklif verene ücreti teslim etmis olacaksiniz.
 • Isinizin teslim süresi 5 gün geçtikten sonra onaylama ya da itiraz süresinde bulunmadiysaniz otomatik onaylanmis kabul edilecek ve teklif verene ücreti teslim edilecektir.
 1. Itiraz ve cezai islem süresi;
 • Yapilan is ilana verdiginiz detaylara uymadiysa ya da eksik yapildiysa uzlasmaya çalisilacak ve asagidaki yönergelere uyulacaktir.
 • Dilerse taraflar ücreti paylasma konusunda anlasabilir, anlasma saglanamaz ise OgrenciyeGelir tarafindan saglanacak olan bilirkisi (hakem) olaya el atar ve yapilan isin aksi belirtilmedi ise 70%i yapilmadigi takdirde ücret iadesi olunur. 70% ve yukarisi için ücret paylasimi bilirkisi tarafindan ve OgrenciyeGelir ekibinin takdirine birakilacaktir.
 • OgrenciyeGelir, bu saglamasi gereken hizmeti saglayamayan ögrenciler hakkinda yaptirim uygulama hakkina sahiptir.
 • Teklifi seçilen ögrenci kullanici verdiginiz isi yapma girisiminde bulunmamis ise cezaya tabii tutulacak baska ilanlara teklif vermesi kisitlanacak ya da hesabi banlanacaktir.
 1. Is tesliminden sonra teklif verene ücretinin teslim edilmesi;
 • Yapilan isin onaylanmasi halinde derhal bakiyesine geçecek ve talep etmesi halinde 2 is günü içerisinde teklif sahibine iletilecektir.
 • Yapilan is, hizmet sahibi tarafindan onaylanmadigi takdirde 5 gün beklenecek ve onaylanmis kabul edilecektir.

 

Ögrenci arkadaslarin listesi nerede? Isme göre arayabilir miyim?

OgrenciyeGelir, ögrencileri listeleyen ve isme göre arama yapabileceginiz bir sayfamiz mevcut degildir. Kullanicilarimizin kisisel verilerini mümkün oldugunca yabanci kisilerden korumaya çalisiyoruz. Ögrencileri listelemek yerine size en uygun yetenekte ki ögrenci kullanicimizi sizinle irtibata geçmelerini sagliyoruz. Bunun için tek yapmaniz gereken  ödev vb. ilanlari olusturmak veya bize talebinizi aktaran bir mail atmak. Ilaninizi açar açmaz bu hizmeti verebilecek kaliteli ve yetenekli ögrenci arkadaslarimiz size teklif vermeye baslar. OgrenciyeGelir size yalnizca teklif veren ögrenci profillerini gösterir, böylece en uygun teklifi verene hizli ve güvenli bir sekilde ulasirsiniz.

Ogrenciyegelir hangi web tarayicilarinda çalisir?

OgrenciyeGelir Internet Explorer 7, 8,9 , Firefox 3.0+, Safari ve Google Chrome dahil tüm modern web tarayicilarinda çalisir.

Kayit

OgrenciyeGelir’e nasil üye olurum?

OgrenciyeGelir’e üyelik ücreti ödemeden " üye ol " sayfamizdan kayit olabilirsiniz. Sizden tek istedigimiz e-mail ve sifre bilgisi. Böylece ödev yükleme vb ilanlari açabilirsiniz. Eger ögrenci kullanici bilgilerini doldurur ve onaylanirsaniz yüklenen ödev/is ilanlarini inceleyebilir ve teklifte bulunabilirsiniz. Ögrenci bilgilerinde bulunan okul e-postasi kismini doldurursaniz size dogrulama e-postasi gönderecegiz ve hizlica onaylanabileceksiniz. Merak etmeyin bu e-postayi bir daha kullanmayacagiz.

Taleple ilgili uyarilar SMS ile geliyor. SMS mesajlarinin gelmesini nasil engelleyebilirim?

Size talebinizle ilgili her türlü önemli bilgilendirmeyi e-mail ya da SMS mesaji olarak yolluyoruz. Bilgilendirme tercihinizi ogrenciyegelir@gmail.com’a mail atarak bize tercihinizi bilgilendirebilirsiniz.

Neden telefon numarami istiyorsunuz?

Telefon numaranizi güvenilir kullanicilara sahip olmak için istiyoruz. Ayrica talep ilanlariniza ve tekliflerinizden sizi daha hizli bilgilendirmek için istiyoruz. Iletisim bilgilerinizi kimse ile paylasmiyoruz. Yalnizca ödemesi gerçeklesmis hizmet aliminda gösterilmektedir.

Profil bilgilerimi herkes görebiliyor mu?

OgrenciyeGelir, ilan yükleyen kullanicilarin kisisel bilgilerini kimseyle paylasmiyor. Teklif veren kullanicilarimizin kisitlanmis profil bilgilerine ulasabilirsiniz.

Neden OgrenciyeGelir e-maillerimi alamiyorum?

SPAM ( Önemsiz Posta ) klasörünüze düsüyor olabilirler. Lütfen ogrenciyegelir(@)gmail.com adresini güvenilir adresler arasina kaydedin, böylelikle filtrelere takilmadan mesajlarimiza ulasin.

Hesabimi silebilir miyim?

Hesabinizi silmek için lütfen ogrenciyegelir(@)gmail.com adresine mail atin.

Puanlama ve Degerlendirme

Gerçeklesen bir is için nasil degerlendirme yapabilirim?

Vermis oldugunuz isin bitimi için onayladiginiz taktirde kullanicimizi degerlendirmek için bir form çikacaktir. Hizmetle ilgili bir oylama (1-5 yildiz) ve degerlendirme yazmaniz için bu formu bir kereye mahsus doldurunuz.

OgrenciyeGelir üzerinden bir hizmet almadigim bir ögrenci hakkinda degerlendirme yapabilir miyim?

Sadece sizin için bir hizmet gerçeklestirmis olan ögrenciler için degerlendirme yapabilirsiniz. Böylelikle OgrenciyeGelir’in puan ve degerlendirmeleri yaniltici olmaz ve size en dogru degerlendirmeleri gösterebilir.

 

OgrenciyeGelir’de degerlendirmeler nasil kullanilacak?

Simdi gelelim esas konuya. Degerlendirme yapmamizda ki en güzel kisim yetenekli arkadaslarimizin kesfidir. Bu bilgi sizler için oldugu gibi firmalar için de önemlidir. Bizlerden stajyer, çalisan gibi ihtiyaçlarini karsilamak için talepte bulunabilirler. Bizde onlara bu degerlendirmeler sonucunda uygun bir ögrencimizle iletisime geçmelerini saglariz. Degerlendirme yaparsaniz dilerseniz acimasiz davranabilirsiniz.

Ögrenciler kendileri hakkindaki olumsuz degerlendirmeleri kaldirma yetkisine sahip midir?

OgrenciyeGelir , iyi tecrübelerin yaninda kötü tecrübelerinizi de duymak ister. Yapilan bir degerlendirme gerçekçi ve dogru yönlendirici oldukça OgrenciyeGelir bu degerlendirmeyi kaldirmayacaktir.Üyelik Ücreti

OgrenciyeGelir’i kullanmanin ücreti nedir?

OgrenciyeGelir’i kullanmak, hizmet ihtiyaci olup talepte bulunan tüm müsterilere ücretsizdir. Ögrenciler için profil olusturmak, is firsatlarini görmek ve bu firsatlara teklif yapmak ücretsizdir.

Hizmet Alma

Bir hizmet almaya (Android) ihtiyacim var. Bunu nasil talep edebilirim?

Ana sayfadan da ulasabileceginiz gibi görev yükle butonu ile yönlendirilecegimiz form üzerinde gerekli yerleri doldurunuz. Gerekliyse resim ve dosyalari 5mb sinirini asmadan upload edebilirsiniz. Ayrica sadece ögrenciler mi hizmet talebinize erisebilsin yoksa her kullanicimiz ilaniniza erisebilsin mi seçeneklerinden birini seçmenizi isteyecegiz.

OgrenciyeGelir’den ne tür hizmetler talep edebilirim?

Bu konuda özgürsünüz. Ögrencilerin yapabilecegine inandiginiz her isi talepte bulunabilirsiniz. Unutmayin ki ögrenciler arasinda ne cevherler barinmaktadir. Bizce ögrencilerin yapamayacagi bir is yoktur.

OgrenciyeGelir bana hizmet saglamak için ücret istiyor mu?

OgrenciyeGelir’i kullanmak tamamen ücretsiz. Yalnizca açtiginiz is ilani için verilen tekliflerden cüzi bir miktar hizmet bedeli yansitarak size iletiyoruz. Kabul ettiginiz miktari is bittikten sonra onaylama sürecinin akabinde ögrencimize ödüyoruz.

OgrenciyeGelir’i kullanmak için kayit olmali miyim?

Hizmet talebinde bulunmak için sizden bir kullanici adi, sifre seçmenizi telefon ve email adresinizle kayit olmanizi istiyoruz. Böylelikle sisteme tekrar girip yaptiginiz talep için verilen teklifleri görebilir ve teklif veren bir ögrenciyi seçebilirsiniz!

OgrenciyeGelir bilgilerimin gizliligini nasil saglar?

Hizmet talebinde bulunan kullanicilarimizin bilgileri gizlidir. Ilani kimin yükledigi diger kullanicilarimiz tarafindan bilinmemektedir. Teklif veren kullanicilarimizin kisitli profil bilgilerine ulasabileceksiniz. Diger kullanicilarimizin iletisim bilgilerini ise aralarinda anlasma saglayan kullanicilarimiz haberdar olacaktir. Lütfen Kullanici Adi ve ilanlarin yorum/soru gönder kismina iletisim bilgilerinizi girmeyerek gizliliginizi korumamizda bizlere yardimci olun.

Istedigim hizmet için nasil daha çok ve daha kaliteli teklif alabilirim?

Ilk olarak, isinizle ilgili açiklama kisminda mümkün oldugu kadar çok bilgi verin ve mümkünse fotograf da ekleyin. Son olarak, ögrencilerin size yönelttigi sorulara ne kadar hizli cevap verirseniz, o kadar çok ve size uygun teklif alabilirsiniz.

Eger çok da standart olmayan bir hizmete ihtiyacim olursa OgrenciyeGelir bana nasil yardimci olacak?

Her türlü isinize yardimci olabilecegine inandigimiz ögrenci üyelerimiz mevcuttur. Bize iletisimden talebinizi yazabilir veya e-mail yoluyla gönderebilirsiniz.

Hizmet talebi ilanini açarken fotograf eklememe gerek var mi?

Yüklediginiz fotograflari görmek ögrencilerin size teklifte bulunmalarini kolaylastirabilir. Talebinizi olustururken Fotograf Yükle’ye tiklayarak, dijital fotograf ekleyebilirsiniz. 5 mb sinirlama koyduk ki sunucularimiz size daha hizli hizmette bulunabilsin. Eger 5mb geçiyorsaniz baska bir siteden indirme linkinizi detaylar kismina yazabilirsiniz.

Eger periyodik tekrar gerektiren bir hizmete ihtiyacim varsa ne yapmaliyim?

Eger birden fazla parça basi is gerektiren bir ödemeli bir servis talep ediyorsaniz, freelancer is yükle servisimizi kullanabilirsiniz. Eger servisimiz devre disi ise bize mail yoluyla talebinizi belirtebilir ve size uygun ögrencilerimizle iletisime geçirerek bu konuda yardimci olabiliriz.

Eger ögrencilerin almak istedigim hizmetle ilgili bana sorusu olursa ne yapacagim?

Ögrenciler talep ettiginiz hizmetle ilgili size hizmeti inceleme sayfasindan soru sorabilir ve bu soru OgrenciyeGelir tarafindan uygun görülmemesi takdirde kaldirilacaktir. OgrenciyeGelir size yönelik soru oldugunda e-mail yoluyla haber verir. Sorular ve cevaplar gizliliginizi saglamak için OgrenciyeGelir tarafindan incelenir. Yapilan bir teklifi kabul etmis ve ödemesini yapmis iseniz ilan yayindan kalkacak ve sorular ve cevaplar diger kullanicilar tarafindan görülmeyecektir.

OgrenciyeGelir’de teklif gelme süresi ne kadardir?

Tekliflerinizi birkaç saat içerisinde almaya gayret ediyoruz, ancak bazi ilanlarinizin konusu itibariyle daha önce hiç yüklenmedi ise 1-2 gün içinde de gelebilmekteler.

Bir teklifi nasil kabul edebilirim?

Ilaninizin sayfasindan erisebilir ya da profilim sayfanizda yüklediginiz ilanlarin altinda gelen tekliflere erisebilirsiniz. Kabul etmek istediginiz ögrencinin teklifini kabul et’e tikladiginizda teklifi kabul etmis olacaksiniz. Kullanicimiza sms ve mail yoluyla haberdar edecegiz.

Ögrencilerden gelen sorulari nasil cevaplayabilirim?

Bazen ögrencilerin size fiyat teklifi yapmasi için daha çok bilgiye ihtiyaci olabilir ve size soru sorarlar. Mesajiniz oldugunda OgrenciyeGelir size e-mail yoluyla haber verir. Siz de soruya, OgrenciyeGelir’de ilgili ilanin sayfasindan cevap verebilirsiniz.

Ögrencilere teklifleriyle ilgili soru sorabilir miyim?

Istediginiz is için teklif aldiktan sonra, teklifte bulunan ögrencilere sormak için ilan sayfasindan mesaj atabilirsiniz. Mesajiniz dogrudan ilgili kullanicilarimiza yani teklif veren ögrencilere ve daha önceden soru soran ögrencilerimize gidecek. Ögrenciler sorunuza cevap verdiginde ayni sekilde size e-mail göndererek haber verecegiz.

Hangi teklifi seçecegime karar vermeden önce ögrencilerle tanisabilir miyim?

Güvenlik, gizlilik ve memnuniyetiniz için kesin kararinizi verene kadar OgrenciyeGelir size aracilik yapmakta ve iletisim bilgilerinizi paylasmamanizi istemektedir. Ögrencilere ilan sayfasinda bulunan  mesajlasma sistemini kullanarak istediginiz soruyu sorabilirsiniz.

Teklif Verme

Neden OgrenciyeGelir’de baskasinin açtigi hizmet alma ilanlarina teklif vermeliyim?

OgrenciyeGelir yeteneklerinize ihtiyaç duyan müsterileri sizinle bulusturur. Böylece talep ilani açan bir müsteri daha kaliteli ve sempatik bir hizmet alir. Siz de yaptiginiz isler karsiliginda OgrenciyeGelir’de bir data birakmis olursunuz. Bu datalar sizin kariyeriniz için etkili olacaktir. Çünkü sektörde ünlü ünsüz birçok kurulus yetenekli mezun ya da stajyer almak ister. Bu platformda ögrencileri tanimak için en etkin yöntemdir. Hizmet talebi açan ögrencilerin kimligi gizlidir. Yalnizca alanlarinda yetenekli oldugunu düsündügümüz ögrencilerimizi bu ihtiyaç duyan firmalar ile paylasacagimizin müjdesini vermek isteriz.

Ögrenci Profili nedir?

Ögrenci Profili OgrenciyeGelir’de açilan hizmet ilanlarini incelemek ve ilanlara teklifte bulunmak için gerekli olan kullanici tipidir. Iki amaci vardir: OgrenciyeGelir’e size en uygun isleri bulmasina yardim etmek ve sizden hizmet almayi düsünen müsterilere sizin hakkinizda en dogru bilgiyi profesyonel bir sekilde sunmak.

Ögrenci Profilim hangi kisimlardan olusur?

Ögrenci Profili Mesleki özellik ve becerilerinizi, iletisim bilgileriniz, hizmet verebileceginiz alanlar ve daha önce yapmis oldugunuz hizmetiniz ya da becerilerinizin bulundugu bir sayfadir. Bir baskasi iznimiz olmadan profil sayfanizi görememektedir. Sizden yetkin oldugunuz alanlari yazmanizi istedigimiz bir alan mevcuttur. Böylece açilan hizmet ilanlarindan kisa zamanda haberdar olursunuz. Ayrica gelen is tekliflerine dogru ögrenciyi bulusturmamizda bize yardimci olacaktir.

Ögrenci Profilimi olusturmak için ne yapmam gerekiyor?

Eger giris yapmissaniz, profilim sayfaniza gidin. Ögrenci misiniz butonu ile açilan panelde suan ki egitim bilgilerinizi eksiksiz doldurun. Eger okuldan size verilen ögrenci mailinizi biliyor iseniz doldurduktan sonra size gönderecegimiz dogrulama maili ile hizlica ögrenciliginizi onaylatmis olursunuz. Eger ögrenci mailinizi bilmiyorsaniz size ait ögrenci kimliginizi egitim-ögretim yilinizin ve bölümünüzün görünür bir sekilde fotografini çekerek yükleyebilirsiniz. Böylece sizin ögrenciliginizi onaylamamizda yardimci olabilirsiniz.
Endise etmeyin okul mailinize baska bir mail gönderimi olmayacaktir.

Birden çok Ögrenci Profili olusturabilir miyim?

Maalesef! Ögrenci mailiniz ve telefon numaraniz sizin için tekil bir degerdir. Farkli bir kullanicinin ayni bilgileri girmesine müsaade etmemekteyiz.

Kendimi teklif veren diger ögrencilerden nasil farkli kilabilirim?

Müsteriler hangi ögrenciyi seçeceklerine karar verirken daha önce verdiginiz bir hizmette aldiginiz degerlendirme puani ile birlikte gitmekte oldugunuz okulunuz ve vermis oldugunuz teklif miktarinizi göz önünde bulunduracaklardir. Ayrica hizmet ilani sayfasindan müsteriye soru yönelterek ilgili oldugunuzu karsi tarafa hissettirebilirsiniz.

Ögrenci profilimde daha önce yapmis oldugum islerimi gösterebilir miyim?

Ileride özgeçmisinizi pdf çiktisi olarak alabileceksiniz. Bizden alacaginiz özgeçmisinizde ogrenciyegelir referansidir yazan kisimda QR Code bulunacak ve is basvurusunda bulundugunuz insan kaynaklari müdürünüz bu kodu okuttugunda daha önce yapmis oldugunuz isleri görebilecegi bir sayfamiza yönlendirecegiz.

Olusturdugum profildeki bilgileri daha sonra güncellestirebilir miyim?

Aslinda sürekli bilgilerinizi degistirmenizi beklemiyoruz. Ancak bazi hallerde, telefon bilgisi güncelleme, mail bilgisi güncelleme, bölüm degisikligi veya okul degisikligi gibi durum söz konusu ise bize mail atarak düzeltmemizi isteyebilirsiniz. Her sene ögrenci üyeliginizin devami için ögrenciliginizi teyit etmenizi sistemsel olarak isteyecegiz. Eger henüz mezun olmamis iseniz ögrenci mailinize göndermis oldugumuz dogrulama maili yoluyla ya da ögrenci kimliginizin ya da belgenizin fotografini yükleyerek incelendikten sonra ögrenciliginizi onaylayacagiz.

Daha önce teklif verdigim veya para kazandigim isleri nereden görebilirim?

Hesabim sayfanizdan yaptigim görevler kisminda bitirdiginiz ve size ait bitirilen isleri görebilirsiniz. Kazandiginiz paralari da görebilirsiniz.

Ögrenci profilimi silmek için ne yapmaliyim?

Hesabinizi ya da ögrenciliginizi silmek arzu ettigimiz bir davranis degil ama yine de bunun için size saygimiz sonsuz. Bize mail atarak durumu haberdar edebilirsiniz.

Peki hangi hizmet talepleri bana gelecek?

Ögrenci profiliniz ile talep edilen hizmetleri eslestirmek için, sizin özellikleriniz ve hizmetin gerektirdiklerini karsilastiran gelismis bir sistem kurmaya çalisiyoruz. Ayrica, daha önce yapmis oldugunuz isleri, ilgilendiginiz alanlar ve almis oldugunuz yetenek unvanlarinizi da göz önüne aliyoruz. Yine de ara ara sitemizi ziyaret ederek manuel bir sekilde hizmete taleplerini incelemenizi öneririz. Belki gözümüzden kaçirdigimiz bir yeteneginiz vardir.

Profilime uygun bir hizmet talep edildiginde hep bilgilendirilecek miyim?

OgrenciyeGelir sizi bir servisle her eslestirdiginde, sizi taleple ilgili olarak e-mail yoluyla teklif verebilmeniz için haberdar edecegiz.

Bir talep için nasil teklif verebilirim?

Bir talebe teklif vermek için ögrenci profilinizin onaylanmis olmasi ya da ilan içeriginin herkese görünür olmasi gerekmektedir. Sitemizde hizmet talebi ilanlari için ayirdigimiz kisimlarda talebi detayli olarak inceleyerek teklif verebilirsiniz. Eger hizmeti yapmaktan vazgeçecekseniz teklifiniz seçilmeden silmenizi istemekteyiz. Aksi durumda müsteriye vakit kaybettirmis olacaksiniz. Bu durumda kendinizi kara listeye alinmaya kadar giden bir süreçte bulabilirsiniz.

Bir hizmet talebine teklif vermek için ne kadar sürem olacak?

Müsterilerimiz çogunlukla ilk gelen teklifleri seçmektedirler. Dolayisiyla gelen talebe ilk saatlerde teklif vermeniz tavsiye edilir. Ancak talepler ilanin teslim tarihine kadar yayinda durabilirler. Bir ilana aksi belirtilmedikçe maksimum 5 teklif verilebilmesine imkan taniyoruz. Sayet bizim tarafimizdan premium hesabina yükseltilen kullanicilar 7 teklife kadar teklif vermeye devam edebileceklerdir.

Yaptigim isin ödemesini kimden alacagim?

Yaptiginiz isin ücretini ogrenciyegelir.com'dan alacaksiniz. OgrenciyeGelir ödeme konusunda aracilik yapmakta ve bu sürecin daha saglikli islemesini istemektedir.

OgrenciyeGelir’de en düsük fiyat her zaman kazanir mi?

Müsterilere önerebileceginiz en iyi fiyati önermelisiniz, ancak müsteriler bizim referanslarimiz ve daha önce yapmis oldugunuz islerden aldiginiz degerlendirmeleriniz gibi pek çok faktörü düsünüp bu bilgileri göz önüne alarak karar verirler. Çok düsük teklif bazen kalitesiz bir is ve çok yüksek teklifte bu konuda acemi oldugunuz gibi düsündürtebiliyor. Bazen içgüdüsel hatta sadece kullanici isminize göre sezgisel bir davranisla sizi seçmeleri de mümkün.

Fiyat teklifim baglayici midir?

Baglayicidir. Teklif verirken uygunluga dikkat etmenizi öneririz. Nadir de olsa, isin içerigi degisebilir. Böyle durumlarda, siz ve müsteriniz fiyati degistirmek için ortak olarak anlasabilirsiniz. Böyle bir durumda lütfen OgrenciyeGelir ile iletisime geçiniz.

Bir müsteriyle özel olarak nasil mesajlasabilirim?

Özel olarak mesajlasabilmek için öncelikle teklifinizin kabul almis ve ödemenizin tarafimiza yapilmis olmasi gerekmektedir. Eger bunlar saglanmis ise profilim sayfanizda yaptiginiz hizmeti görebilir ve hizmet aldiginiz kullanicinin iletisim bilgilerine ulasabilirsiniz. Ayrica ilanin sayfasina giderek daha öncesinde yapabildiginiz gibi mesaj ya da soru birakabilirsiniz.

Yeterince arastirma yapmadan, bilgi sahibi olmadan teklif veremem. Ne yapmaliyim?

Ilan inceleme sayfasinda mesaj birakarak müsteriden yeterli bilgileri isteyin ve elinizdeki bilgiyle verebileceginiz en iyi teklifi vermeye çalisin. Bu sekilde isi kazanma ihtimalinizi artirirsiniz.

Teklifime degisiklik yaparsam, müsteri her iki teklifi de görebilir mi?

OgrenciyeGelir müsterilere yalnizca en son verdiginiz teklifi gösterir. Teklif kabul edilmeden önce bir degisiklik yaptiginizda önceki teklifiniz silinir, müsteriye de teklif degisikligi haber verilir.

Ne kadar ücret veya komisyon ödeyecegim?

Ücretlerimiz çesitlidir ve verdiginiz teklife bagli olarak degismektedir. Verilen teklife yaklasik %10-15 hizmet bedeli ilave edilerek ilan sahibine iletmekteyiz. Alacaginizdan kesinti söz konusu olmayacaktir.

Neden OgrenciyeGelir’i kullanarak Hizmet Ilani açmaliyim ?

Çünkü diger rakiplerimizden daha ucuza is yaptiriyoruz. Süreci takip ederek daha kaliteli bir is çikmasina vesile oluyoruz. Ayrica ödeme havuzu sayesinde size güvence veriyoruz. Ayrica online ödemelerde bilgilerinizi kaydetmiyor ve dünyanin en güvenilir ödeme yöntemlerini kullaniyoruz. Yalniz unutmayin vermis oldugunuz detaylar disinda kullanicimizdan bir is talep ederseniz yapip yapmamakta tamamen özgürdür.